O NÁS

» PRODUKTY
  • STRECHY
  • ODKVAPY
  • DOPLNKY

STRECHY

Strešná krytina je vrstva, ktorá poskytuje všetkým statným vrstvám strešného plášťa základnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Jej výber závisí predovšetkým od nosnosti krovu a sklonu strechy, mnohokrát je nutné voľbu podriadiť typu i farbe, obvyklým v danej lokalite. Od strešnej krytiny očakávame tiež určitú odolnosť voči poveternostným vplyvom, trvanlivosť a kvalitu. U nás na predajni nájdete tieto značky: TONDACH, TERRAN, MASLEN...

ODKVAPY

Máte dobré odkvapy? Že je táto otázka zbytočná? Možno áno, ale výber odkvapových systémov rôznych výrobcov a materiálov je obrovský. Treba teda dobre zvoliť, aby odkvap slúžil dlhé roky tak, ako má, a nebol skôr pre zlosť. Základné požiadavky na odkvapový systém sú: pevnosť a bezúdržbovosť.
Obrovskú výhodu majú materiály nepodliehajúce korózii, teda plechy s povrchovou úpravou (oceľ + zinok + farebná povrchová úprava). Čo sa týka životnosti, ešte lepšie na tom sú materiály ako titánzinok, meď a hliníkový plech, na ktorých sa časom vytvorí na povrchu patina, ktorá materiál chráni. U nás na predajni ponúkame odkvapový systém zn. KJG, ktorý spĺňa hore uvedené požiadavky aj cenovú dostupnosť.

DOPLNKY

Strešné okná – VELUX
Strešné fólie – ISOCEL, TYVEK
Ochranné nátery na drevo – Bio TC 2, STACHEMA
Strešné laty 4 x 5 , 3, 5 x 5, naimpregnované
Palubovka, Tatranský profil
Exteriérové nátery zn. Bori
Polykarbonátové platne
Spojovací materiál – BMF Simpsom, FISCHER, ROTHO
Náradie zn. STUBAI, ZBIROVIA
Ručné náradie zn. MAKITA, HOLZER, AEG, MILWAUKEE

SLUŽBY
REALIZÁCIE
KLAMPIARSKA DIELŇA
STRECHÁRSKE MÚZEUM
KONTAKT